Pasif Sohbet Odaları Passive Chat

Pasif Sohbet Odaları Passive Chat

pasif sohbet

Pasif Sohbet Odaları ve Pasif Chat

Pasif sohbet odaları etmek isteyen insanların hepsini bir sunucuda toplayarak onların istediklerinin en kısa zamanda verilmesi için çabalayan sitedir. Ülkemizde gittikçe yaygın duruma gelen bir toplum türünün bir parçası olarak artık resmi olarakda kabul edilmektedir. İnsanlara çacucak uluşamak için siteler arasında gezinmeyi bıraktıracak bir mekana geldiğinizin farkında olmasnızı isteyerek, türkiyenin her ilinden en kısa zamanda birbirinize ulaşabileceğiniz sunucudur.

Gelmiş geçmiş en iyi sunucu olma yolunda birlikteliğimiz süre boyunca başarılarımızı pasif chat odamızda görebileceksiniz. Kalitemizi ve ailemizin büyüklüğünü gördüğünüzde birer birey olmanız için çabalayacaksınız ama yorulmanıza gerek yoktur çünkisi sizleri çabucak benimseyeceklerdir. Sıcak kanlı ortamlarımızın olduğunu kesinlikle unutmamanızı isteyerek sizlere düşen görevin sadece keyfini sürmek olacaktır. Rakiplerimizin sabah akşam sitemizden nasıl kullanıcı çalarız düşüncesi vardır.

Dünyadada sıkça tercih edilen kanal olmamızdan ötürü kanal genelinde lütfen seviyeli olmanızı istiyoruz. Çünkü bilinçsiz userlerin kendilerine zarar verdiği gibi biz ve sevdiklerimize zarar vermesini asla istemiyoruz. Kişiler hakkında düşüncelerinizi aktarmak istediğiniz taktirde ise konuşmak istediğiniz kişinin özeline giderek engel olmadan konuşabilirsiniz. Geneldeki sohbetinizde birbirinizi küçük düşürecek kelimlerin kullanılması katiyen izin vermeyeceğimizi belirtelim. Kurallara uymanın kimseye zarar vermeyeceği gibi uyan kişilerin ne kadar rahat bir pasif sohbet odaları içinde keyifli olduğunuda göreceksiniz.

Passive Chat Site

Passive chat site olarak Türkiye’de ilkkez hizmet veren sohbet sitesi olarakda tarihe geçmiş bulunmaktayız. Genellikle sadece ülkemizde hizmet verirlerken biz bunu dünya geneline yayarak yabancı insanlarlada konuşmanızı sağlamaktayız. Gerek amerika ingiltere fransa almanya hatta hollanda ülkeside bu akıma kolaylıkça ayak uydurabilen ülkeler arasında başlarında yer almaktadırlar. Alışagelmiş sohbet etmenin farkında olduğunuzdaki anlarda zevkden dört köşe olabileceksinizdir.

Kanallarımızda ne tür sohbet etmek serbest olduğunu görevli arkadaşlarımızdan yardım talebinde bulunarak gönüllü sorularınıza cevap vereceklerdir. Gaziantepden başlayarak istanbul izmir çanakkale bursa ankara şehirlerinde yaşayan kişiler çokca tercih etmektedirler aynı zamanda aktif sohbet içinde ilerlemektedirler. Saygı içerisinde bulunan tüm milletin aramızda yer bulabilecek değerlere sahip olacağınız arkadaşlar edinebileceklerdir. Sitemize girdiğiniz andan itibaren asla susmak istemeyeceksiniz sürekli kalarak yazmak için can atabileceksinizdir.

Sakın girdiğiniz siteyi unuturum diye düşünüyorsanız ekran resmini veya görüntüsünün adını not olarak kayıt edebilirsiniz. Nickinizi kayıt etmek ücretsizleştirdiğimizide bilinmesini istiyoruz çünkü kar gütmeyen bir kuruluş olmayı hedefliyoruz, peki sizlerde bizlere katılma şansınız yüzde kaç oranında. Bizimle vakit geçirmek isteyen herkese kanaldaki oyun kanallarımızdaki yarışarak birinciliği hak eden bireylere sürpriz hediyeler vereceğiz. Bu hediyeler laptop. masüstü bilgisayar, cep telefonu, tablet veya kanal içinde görev vererek ödüllendireceğimizi bilmenizi istiyoruz.


Yazar: Efendisiz

Görüntüleme: 1902 defa

Kategori: Sohbet Kanalları

Yayınlanma Tarihi: 01 Mart 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50